Taşlanmış Plaka
Satış 0216 466 54 41
Destek 0507 403 87 48

Piyasalar

: 17,49 : 16,93

Satış ve Sipariş

Siparişlerinizi satış ve sipariş bölümündeki "STANDART PLAKALAR" ve "ÖZEL ÖLÇÜ PLAKALAR" seçim tablosundan kolayca yapabilirsiniz.

STANDART PLAKALAR

Standart set ölçülerine göre hazırlanmıştır.

Öncelikle almak istediğiniz taşlanmış plakalar için kullanacağınız setin ölçüsünü girmelisiniz

Seçmiş olduğunuz set ölçüsüne göre plakanızın tipini TP olarak (taşlanmış plaka ) seçmelisiniz.

Plakanızın EN ölçüleri seçmiş olduğunuz set tipine göre filtrelenerek karşınıza çıkacaktır. EN ölçünüzü seçiniz.

Plakanızın BOY ölçüleri seçmiş olduğunuz set tipine göre filtrelenerek karşınıza çıkacaktır. BOY ölçünüzü seçiniz.

Planızın kalınlığını seçiniz.

Plakanızın Çelik Cinsi 1.1730 imalat çeliği ve 1.2738 İmpax olarak seçtiğiniz plakaya göre filtrelenmiştir. Çelik cinsini seçiniz.

Tüm ölçü seçimleriniz bittiğinde Plakanıza ait ADET girerek birim fiyatını göreceksiniz.Ayni plakadan istediğiniz adeti girdiğinizde sepete ekle butonuna basarak seçimizini yapınız.

Setinize ait diğer plakaları da kaldığınız set üzerinden devam ederek aynı şekilde seçebilirsiniz.

Tüm seçimleriniz bittiğinde sepetinizdeki ürünleri sipariş etmek için SİPARİŞ VER butonuna basınız.

Karşınıza çıkan tabloda siparişinizle ilgili ürünleri ve adetleri göreceksiniz. Bu siparişinizle ilgili teslimat adresi ve ödeme Tipi seçiminizi mutlaka yapmalısınız. Adet değişikliği veya iptal etmek istediğiniz bir ürün var ise gerekli son değişiklikleri yaparak ALIŞVERİŞİ TAMAMLAYIN butonuna basarak siparişinizi vermiş olacaksınız.

Siparişiniz tarafımıza ulaştığında size siparişinizin durumuyla ilgili gerekli bildirimler mail yoluyla gönderilecektir.Ayrıca siz de üye girişinizle sitemizden hesaplarım bölümünden siparilerinizin durumunu inceleyebilirsiniz

Gerektiği durumlarda Müşteri Temsilcilerimiz sizlere telefon veya mail yoluyla siparişiniz ve/veya ödeme tipiniz hakkında ulaşacaktır.

Ödeme tipi Havale / EFT olan siparişleriniz için Ödeme bildirim formu ile ödeme bilgilerinizi bize kolayca gönderebilirsiniz.Ödemesi onaylanmayan siparişleriniz sevkedilmeyecektir.

Onaylanmiş siparişleriniz teslimat adresinize sevkedilecektir.Sevkiyat ile ilgili bilgiler mail yoluyla size bildirlecektir. Gerekli durumlarda Müşteri temsilcilerimiz telefon ile size detaylı bilgileri verecektir.

ÖZEL ÖLÇÜ PLAKALAR

Taşlanmiş plakalar için Standart set ölçüleri dışındaki ölçüleriniz için ÖZEL ÖLÇÜ bölümünü kullanarak siparişinizi verebilirsiniz. Listedeki ölçüleri doldurup bize gönderdiğinizde Müşteri Temsilcilerimiz tarafından en kısa sürede size fiyat teklifi gönderilecektir.

SİPARİŞ NUMARASI

Her sipariş için size özel bir sipariş numarası verilmektedir.Siparişlerinizi hesaplarım bölümünden sipariş numaralarınızla birlikte görebilir ve durumları ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.Siparişinizle ilgili sorularınız için bize ileteceğiniz mesajlarınızda sipariş numarasını kullanınız.

Masel Kalıp Elemanları

Yüksek hassasiyetteki kalıp seti plakaları, taşlanmış plakalar ve işçilikli kalıp seti hizmetlerini yeni bir anlayış, tecrübeli ekip, geniş ve güçlü makina parkuruyla sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Bize Ulaşın

Adres: Tepeören Mevkii, Eski İzmit - Ankara Yolu Üzeri No:204 34959 Tuzla - İstanbul / Türkiye
Tel:
0216 466 54 41
Fax:
0216 574 83 86
Email:
bilgi@taslanmisplaka.com
İletişim formu için lütfen tıklayınız