Taşlanmış Plaka
Satış 0216 466 54 41
Destek 0507 403 87 48

Piyasalar

: 19,49 : 18,60

Üyelik Hakkında

Sitemizden alışveriş yapabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye olurken sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girmeniz önemlidir.

Email adresiniz ve kendi oluşturacağınız şifrenizle birlikte üye oluşturma işlemini tamamladığınızda e-mail adresinize gelen üyeliğiniz onaylanmıştır mesajından sonra sitemizin üyeliğini tamamlamış oluyorsunuz.

Sizleri daha iyi tanıyabilmek ve siparişlerinizi doğru ve hızlı teslim edebilmek için adres bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Teslimat için farklı adresler kullanmak isterseniz, yeni bir başlıkla birlikte yeni teslimat adresleri ekleyebilirsiniz. Siparişlerinizi girerken teslimat adresi ve ödeme seçeneklerini mutlaka doğru bir şekilde işaretlemeniz gerekmektedir.

Üyelerimize siparişleriyle ilgili geri bildirimler e-mail yoluyla yapılmaktadır.

Gerektiği durumlarda müşteri temsilcilerimiz tarafından üyelik esnasında belirttiğiniz telefon numarasından size ulaşılacaktır.

Üye olduğunuz andan itibaren size özel olan "hesabım" bölümünden üyeliğinizle ve alışverişlerinizle ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilir ve gerekli gördüğünüz güncellemeleri yapabilirsiniz.


Üyelik İptali

Üyelerimiz dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptirler. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra www.taslanmisplaka.com ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacak ve bilgileriniz veritabanımızda kaldırılacaktır.

Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

Aşağıdaki durumlarda üyelik iptal edilemez

  • Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse
  • Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
  • Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa

Aşağıdaki durumlarda üyelik tarafımızdan iptal edilir

  • Üye ahlak dışı mesajlar gönderiyor ya da yorumlar yazıyorsa
  • Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
  • Sisteme veya www.taslanmisplaka.com ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunuyorsa


Üye Güvenliği

Üye bilgileri güvenliği için için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizler de üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

Masel Kalıp Elemanları

Yüksek hassasiyetteki kalıp seti plakaları, taşlanmış plakalar ve işçilikli kalıp seti hizmetlerini yeni bir anlayış, tecrübeli ekip, geniş ve güçlü makina parkuruyla sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Bize Ulaşın

Adres: Tepeören Mevkii, Eski İzmit - Ankara Yolu Üzeri No:204 34959 Tuzla - İstanbul / Türkiye
Tel:
0216 466 54 41
Fax:
0216 574 83 86
Email:
bilgi@taslanmisplaka.com
İletişim formu için lütfen tıklayınız